معاون شهرداری شیراز:

خیابان رودکی امروز مسدود است/اعمال محدودیت در این خیابان تا دو روز آینده

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد که خیابان رودکی این کلانشهر که از روز گذشته به دلیل حریق گسترده در زیر زمین هتل نیمه کاره آسمان مسدود شده ، در روز یکشنبه ۱۳ مرداد نیز بسته خواهد بود.

مجتبی زوربخش در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، بیان کرد: در شرایطی کاملا ایمن، آتش سوزی در هتل آسمان شیراز مهار شد و در حال حاضر مشکلی از بابت اطفاء حریق وجود ندارد . 
وی ادامه داد: به دلیل وارد شدن آسیب زیاد به سازه و قرارگیری آن در معرض 14 ساعت آتش، شرایط همچنان ناپایدار و غیرایمن است . 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: با اوصاف فوق همچنان امروز این خیابان مسدود خواهد بود تا متخصصان سازه و مقاوم سازی، بررسی‌های دقیق از داخل ساختمان انجام دهند و در صورت عدم مشکل، بازگشایی معبر فوق از طریق این سازمان به شهروندان اعلام خواهد شد . 
زوربخش با بیان اینکه تجهیزات آتش نشانی که از صبح دیروز شنبه 12 مرداد همزمان با ایجاد حریق در مجاورت هتل آسمان مستقر شده باید جمع آوری شوند، گفت: لذا تدوام محدودیت جهت تردد در این خیابان همچنان وجود دارد . 
وی مجددا تصریح کرد که به دلیل اطفاء حریق باید از داخل ساختمان فیلم‌برداری انجام شود و پس از بررسی و ایمن شدن شرایط، به شهروندان اطلاع داده خواهد شد که تردد چه زمانی به حالت عادی باز می‌گردد .۱۳۹۸/۰۵/۱۳
منبع : معاونت حمل و نقل و ترافیک
تعداد بازدیدها : ۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32306207
پست الکترونیک : traffic@eshiraz.ir
آدرس : شیراز - خیابان انقلاب - خیابان هدایت - طبقه فوقانی پارکینگ هدایت - طبقه 5 - معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز