اتوبوس‌های ۲ طبقه شماره‌گذاری شوند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: درباره اخذ مجوز شماره گذاری برای اتوبوس های دو طبقه، گفت: اتوبوس های دو طبقه ظرفیت دو برابر دارند و یک اتوبوس جایگزین دو اتوبوس می شود و می تواند هزینه های ناوگان را نیز کاهش می دهد.

دکتر مجتبی زوربخش در دوازدهمین نشست هم‌اندیشی معاونین و مدیران حمل و نقل و ترافیک و رؤسای پلیس راهور کلانشهرهای کشور اظهار داشت: در کلانشهر شیراز یک میلیون رکورد را در حوزه ال ای زد دارا هستیم، با وجود ۱۱۲ میلیارد تومان جرایم در سال ۹۷ سهم ۶۰ درصدی کلانشهر‌ها تایید نشده که امید است پیگیری های لازم در این زمینه صورت بگیرد و استفاده از معماری سیستم یکسان در فضای برون شهری و بیرون شهری پیشنهاد من در این زمینه است.
وی درباره اخذ مجوز شماره گذاری برای اتوبوس های دو طبقه، گفت: اتوبوس های دو طبقه ظرفیت دو برابر دارند و یک اتوبوس جایگزین دو اتوبوس می شود و می تواند هزینه های ناوگان را نیز کاهش می دهد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: اگر با استفاده از شبیه سازی ها با نرم افزارها بتوانیم افراد متقاضی گواهینامه را بررسی کنیم به توانمندسازی رانندگان کمک زیادی می‌شود.
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
منبع : معاونت حمل و نقل و ترافیک
تعداد بازدیدها : ۸۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32306207
پست الکترونیک : traffic@eshiraz.ir
آدرس : شیراز - خیابان انقلاب - خیابان هدایت - طبقه فوقانی پارکینگ هدایت - طبقه 5 - معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز