❇️ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از آغاز عملیات جمع آوری پل عابر پیاده بولوار کریم خان زند خبر داد.

❇️دکتر زوربخش گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی و به استناد مصوبه ی شورای ترافیک استان و با هدف احیای چشم انداز محور زندیه و ثبت جهانی ارگ کریمخانی عملیات جمع آوری پل عابر پیاده بولوار زند آغاز شده است.
❇️معاون شهردار شیراز وجود گذرگاه عابر پیاده ایستگاه قطار شهری و  امکان بهره برداری شهروندان به ویژه قابلیت دسترسی آسان تر افراد سالمند و کم توان به گالری مترو  زند در تمامی ساعات شبانه روز را از دیگر دلایل جمع آوری پل عابر پیاده بولوار زند برشمرد.
❇️دکتر زوربخش گفت: این پل پس از جمع آوری در بولوار ایمان جنوبی جا نمایی و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
❇️دکتر زوربخش در رابطه با جمع آوری پل عابر پیاده میدان آزادی واقع در ورودی پارک آزادی گفت: دلیل جا به جایی که بزودی اجرایی خواهد شد گفت: انجام عملیات عمرانی ایستگاه مترو میدان آزادی و نیاز به حفظ ایمنی محدوده کارگاهی که در کنار دیواره ترانشه عمیق احداث این ایستگاه قرار دارد ما را بر آن داشت که بر اساس بررسی های کارشناسی و با استناد به  مصوبه ی شورای ترافیک استان نسبت به تعطیلی و بزودی جمع آوری این پل اقدام کنیم.
❇️دکتر زوربخش گفت: در آینده ای نزدیک و با بهره برداری از ایستگاه مترو آزادی، امکان و قابلیت گذر زیر سطحی  از گالری قطار شهری برای عبور ایمن از عرض خیابان برای شهروندان فراهم خواهد شد.
❇️به گفته ی دکتر زوربخش: پل عابر پیاده میدان آزادی پس از جمع آوری در بولوار پرستار حد فاصل میدان احسان تا ورودی بولوار حسینی الهاشمی جانمایی و مورد استفاده قرار خواهد گرفت۱۳۹۹/۰۸/۲۵
منبع : معاونت حمل و نقل و ترافیک
بازدید ها : ۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32304159
پست الکترونیک : traffic@eshiraz.ir
آدرس : شیراز - خیابان انقلاب - خیابان هدایت - طبقه فوقانی پارکینگ هدایت - طبقه 5 - معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز