جانبازان و معلولان برای جابه‌جایی با شماره ١٣٣ تماس بگیرند

استقرار ۵ دستگاه ون

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از استقرار ۵ دستگاه ون در سه پایانه شیراز خبر داد و گفت: جانبازان و معلولان برای جابه جایی آسان با شماره ١٣٣ تماس بگیرند.
 مسعود طهماسبی گفت: جانبازان و معلولان می‌توانند برای حمل و نقل آسان در شهر شیراز با شماره ١٣٣ (تاکسی بی سیم) تماس و از این خدمات بهره‌مند شوند.
او افزود: این طرح ویژه افراد توانخواه دارای کدشناسایی سامانه اداره کل بهزیستی و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و کسانی است که از وسیله کمک حرکتی ویلچر استفاده می‌کنند.
طهماسبی ادامه داد: قریب به ۴۵ هزار معلول در شیراز شناسایی شده اند که از این تعداد ٢ هزار و ۵٠٠ نفر از وسیله کمک حرکتی ویلچر استفاده می‌کنند و افرادی که در سامانه بهریستی ثبت نشده و متقاضی استفاده از این خدمات هستند می‌بایست به اداره کل بهزیستی مراجعه کنند.
او ادامه داد: ۵ دستگاه خودروی ون با استاندارد‌های لازم و مجهز به سیستم بالابر مکانیزه برای جابه جایی افراد توانخواه پیش بینی و در سه ایستگاه موقت پایانه‌های نمازی، شهید دستغیب و میدان شهرداری مستقر و آماده خدمات رسانی هستند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز بیان کرد: افراد توانخواه می‌توانند برای استفاده از خدمات این ناوگان با سامانه ارتباطی ١٣٣ تماس و درخواست خود را اعلام کنند، همچنین بر مبنای موقعیت جغرافیایی، پراکندگی اقامت و محل سکونت فرد متقاضی درخواست بررسی و اعزام خودرو صورت می‌گیرد.
او تصریح کرد: خدمات مطلوب به همه افراد توانخواه در شهرشیراز سخت است، اما در تلاش هستیم با اضافه کردن خودرو‌های مناسب به ناوگان حمل و نقل، خدمات مناسبی را به جانبازان و معلولین شهر ارائه دهیم.۱۳۹۹/۱۰/۲۲
منبع : معاونت حمل و نقل و ترافیک
بازدید ها : ۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32304159
پست الکترونیک : traffic@eshiraz.ir
آدرس : شیراز - خیابان انقلاب - خیابان هدایت - طبقه فوقانی پارکینگ هدایت - طبقه 5 - معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز