منشور اخلاقی

منشور اخلاقی کارکنان شهرداری شیراز

ما مسئولین و کارکنان شهرداری شیراز قصد داریم با رعایت موارد زیر ، اخلاق حرفه ای را در فعالیت خود رعایت کنیم .

- ما کارکنان شهرداری شیراز جهت کسب رضایت حق تعالی و با عنایت به منویات امام راحل (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مد ظلله العالی) و حفظ منافع عموم خدمات خود را به شهروندان ارائه و جلب رضایت آنان را سر لوحه خود قرار می دهیم .

از این رو بر این باوریم که:

- شهروندان متولیان واقعی شهر می باشند ، بنابراین با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، ادب و عدالت آماده ارائه خدمات بهتری به آنان می باشیم .

- عزت ، احترام و تکریم ارباب رجوع از ارزشمند ترین افتخارات ما می باشد ، در این راستا تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان در فرآیند ارتباطات متقابل می نماییم .

- انجام امور شهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن ضرروری می دانیم و تلاش می کنیم تا از اتلاف وقت آنان جلوگیری نماییم .

- در فضای اداری امکانات و تسهیلات لازم را به گونه ای برای شهروندان فراهم نموده تا بتوانیم خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهیم .

- خود را موظف می دانیم تا در حوزه مسئولیت خود و با توجه به مقررات هر گونه اطلاعات و توضیحات لازم را در اختیار شهروندان و مراجعان قرار دهیم .

- از پیشنهادها و انتقادهای شهروندان در کلیه امور شهری استقبال نموده و جهت ارج نهادن به نظرات مردم ، از پیشنهادها ، به عنوان عاملی جهت رشد و ارتقاء خدمات شهرداری استفاده می نماییم .

 


منبع : معاونت حمل و نقل و ترافیک
۱۷۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است

      تلفن :  
پست الکترونیک :  
آدرس :  
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز